Zasady licencjonowania oprogramowania GoodGame

Witam, aby wycenić / udostępnić licencję na oprogramowanie GoodGame należy wcześniej wypełnić formularz na którym umieścicie Państwo wszystkie dane które są nam niezbędne do wstępnej wyceny

FORMULARZ LICENCJE

WYCENA OBSŁUGI STATYSTYCZNEJ

Częste pytania - FAQ

1. Ile kosztuje licencja na program?

Licencja na program jest wyliczana indywidualnie w zależności ilości drużyn i przeznaczenia dla których program ma być wykorzystywany. Często istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej licencji na część sezonu aby sprawdzić czy program i jego wyniki zaspakajają Państwa oczekiwania, oraz da to czas na nabycie umiejętności płynnego wprowadzania danych oraz poprawnej interpretacji zdarzeń z boiska.

W indywidualnych przypadkach gdy program ma być częścią ciekawego przedsięwzięcia i pomocą w starcie i urozmaiceniu Ligi / Zawodów (lub przekonania niezdecydowanych do takiego typu urozmaicenia rozgrywek poprzez pokazanie wyników takich obserwacji i zestawień The Best Of , Zestawienie DD ) jest możliwość uzyskania bezpłatnej licencji na pierwszy sezon / termin, w którym udzielimy pełnego wsparcia i niezbędnej pomocy przy jej organizacji. Mamy również możliwość udostępnienia miejsca na serwerze gdzie można umieszczać wyniki spotkań aby zawodnicy / kibicie mieli do nich swobodny dostęp bezpośrednio po zakończeniu spotkań.

2. Nie mamy doświadczenia w prowadzeniu statystyk. Czy możemy liczyć na jakąś pomoc??

Tak, licencja do oprogramowania w pakiecie zawiera przewodnik statystyczny opisujący wszystkie najważniejsze aspekty mechaniki wykonywania obserwacji statystycznej. Posiadamy też wiedzę w jaki sposób można najszybciej i najtaniej zaadoptować statystyki do danej ligi minimalizując koszty ich wykonywania. Przynajmniej raz w roku ( w Białymstoku) organizujemy obszerne 1 lub 2 dniowe szkolenie odnośnie poprawnej interpretacji zdarzeń statystycznych. Istnieje możliwość wykonania takiego szkolenia i wdrożenia programu na miejscu u klienta ( kwestia pokrycia kosztów przejazdu, wyżywienia i ewentualnie jakiegoś noclegu).

3. Czy obserwacje statystyczne może wykonać jedna osoba?

Nie, jeżeli obserwacje mają być wykonane rzetelnie to minimalny skład zespołu statystycznego to 2 osoby (osoba wprowadzająca dane i osoba dyktująca).

4. Czy obserwacje statystyczne możemy wykonywać tylko jednej drużynie??

Nie, program jest tak zoptymalizowany że pewne procesy zachodzące podczas meczu są zautomatyzowane tak aby wprowadzenie zdarzeń była jak najszybsza a za razem wymagała jak najmniejszej ilości kliknięć.

5. Czy istnieje możliwość zaproszenia Was na daną imprezę i wykonanie tam pełnej obsługi statystycznej turnieju / zawodów ??

Tak, jeżeli jest to wydarzenie jednodniowe ( mecz finałowy lub finał ligi) i jest to w zasięgu fizycznym dojechanie i powrót jednego dnia takie obserwacje w ramach promocji programu możemy wykonać całkowicie nieodpłatnie ( kwestia rozliczenia przejazdu do miejsca zawodów). Jeżeli jest to cały turniej, cenę ustala się indywidualnie, i uzależnia się ją od: ilość dni, ilości hal na których jednocześnie wykonywane są obserwacje, ilości rozgrywanych spotkań oraz obsady niezbędnej do obsłużenia imprezy.

6. Czy istnieje możliwość zaproszenia Was aby przeszkolić / doszkolić statystyków w poprawnej interpretacji zdarzeń statystycznych ??

Tak, dysponujemy materiałem dydaktycznym ( przewodniki, prezentacje oraz obszerne i aktualne materiały video w jakości HD ) oraz odpowiednimi specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem w wykonywaniu obserwacji którzy są w stanie takie szkolenie przeprowadzić. Koszt szkolenia jest uzależniony od miejsca, czasu oraz ilości osób szkolonych.

Strona startowa | O Nas | GoodGame | Download | Galeria | Media| Statystyki| Kontakt
(C) 2014 Lukasoft. All Rights Reserved stat4u
Designed by Anvision Web Templates & Webdesignfinders.net